תפריט
איגוד הכדורעף   
ראשי > מרכז הטניס > איגוד הכדורעף

איגוד הכדורעף

לכבוד היה לי לקבל את אישור האסיפה הכללית של איגוד הכדורעף ולקבל עלי את תפקיד יו"ר האיגוד. יחד עמכם נעשה הכל כדי לעמוד בהצלחה באתגרים החשובים הניצבים בפנינו: העלאת רמת הליגות, פיתוח תשתיות, טיפוח וקידום נבחרות האולמות והחופים - מילדים ועד בוגרים.

כל העוסקים בענף הכדורעף מכירים היטב את היסטורית הענף שהתפתח בארץ בעיקר במסגרת הקיבוצית. בעקבות תהליך הפרטה בקיבוצים עבר הענף להתפתח באזורים העירוניים בעיקר במרכז הארץ. המערכת המוניציפלית בשנים האחרונות אינה מרבה להשקיע בספורט ההישגי, ולכן, ניהול תקציב עמותת כדורעף נעשה קשה מיום ליום. עיקר התקציב מגיע מהטוטו וגם הוא אינו מאפשר את תקצוב העמותה והכנסות נוספות ממכירת כרטיסים וכו' אינן מצויות. מעט עמותות מצליחות להשיג מידי שנה תורמים.

ליגות העל שלנו גברים ונשים סובלות ממספר מועט של קבוצות, לצערנו גם הנבחרות הלאומיות לא הצליחו לעבור שלב חשוב בטורניר בינלאומי. לנו, לחברי הנהלת האיגוד משימות חשובות. אנו חייבים להתלכד ולראות כיצד אנו משדרים בטחון ויציבות בימים קשים העוברים על הענף וכיצד בונים עתיד. עבודתנו בימים אלה מתמקדת על תוכנית אסטרטגית בשילוב חברת "רותם אסטרטגיה", ולימוד דו"ח לובצקי והשלכותיו, בעיקר על הכרה בכדורעף חופים כענף אישי.

הנהלת האיגוד מודה לזוהר בר נצר על עבודתו החשובה כמאמן נבחרת הגברים של ישראל ועתה, כפי שנמסר, אנו בשלב משא ומתן ראשוני עם מאמן אשר יגיע מחו"ל. בתחום הנשים כולנו תקווה כי "פרוייקט זלינגר" יבנה לנו עתודה של שחקניות כדורעף לשנים הבאות. בהתאם לתקצוב מיוחד שהשיגה שרת הספורט לימור לבנת אנו מצפים לתקציב "פרחי ספורט" אשר יפעל בבתי הספר היסודיים ויצור תשתיות לענף בגילאים צעירים יותר. פעילות "פרחי ספורט" היא בשילוב התאחדות הספורט לבתי הספר.

לקראת העונה החדשה אנו מאחלים הצלחה לכל השחקנים והשחקניות, המאמנים, השופטים והפעילים בענף, וכמובן האוהדים - נשים וגברים. אנו תקווה שנזכה למשחקים ברמה גבוהה בכל הליגות ומאבקים מרתקים בין הקבוצות. אני בטוח שכולנו יחד, בעבודה משותפת ותוך שקיפות והבנה, נוכל להציב את הענף בקדמת הספורט בישראל ולהגשים את החלום שאני בטוח שיש לכל אחד מאתנו - ענף שמח ותוסס, אולמות גדושים בקהל, נבחרות ייצוגיות ברמה הגבוהה ביותר וכמובן דור צעיר שממשיך את המסורת המפוארת של הענף הנמשכת כבר יותר מ-80 שנה.

בברכה,

דר' אריה לוקר, יו"ר איגוד הכדורעף.


כתובת: שטרית 6 תל אביב
טלפון: 03-6497444
טלפון נוסף: 03-6495999
אימייל: info@iva.org.il
אתר אינטרנט:http://iva.org.il/
תמונת עסק איגוד הכדורעף